Bestuur en Leiding

Voorzitter РHeidi Wehrmann Krieger-Sch̦nauer
rmhm237@hotmail.com

Secretaris – Helma van Pelt
Postbus 1394, 3180 AJ Rozenburg
secretariaatexcelsiorrzb@gmail.com

Penningmeester – Karin Sturkenboom (vertrouwenscontactpersoon)
Postbus 1394, 3180 AJ Rozenburg
sturkenboom.excelsior@gmail.com

2e Penningmeester – Monique Stuijfzand
mostuijf@gmail.com

Algemeen bestuurslid – Anouk van Pelt
anoukvanpelt1@gmail.com

Algemeen bestuurslid – Juliette Stienstra
Juliette@stienstra.me

Ledenadministratie – Roswitha Verstraaten
ledenadministratie@excelsior-rozenburg.nl

Website – John van der Meer
excelrozen@gmail.com

Leiding

Petra v.d. Boogaard
petraboogie70@gmail.com

Daan Dijksma
c.dijksma@hotmail.com

Nikki Drinnhausen
n.drinnhausen@hotmail.com

Lianne van der Hout
liannevdhout@upcmail.nl

Esther van de Linden
esther.linden@chello.nl

Jordy Noordam
j.noordam@live.com

Elly Oosterman
peoosterman@tele2.nl

Caroline Ophof
c.ophof@home.nl

Helma van Pelt
helmavanpelt67@gmail.com

Jolanda Rodenburg
jolandarodenburg@kpnmail.nl

Romana Naomi van der Winkel
romanavdwinkel@live.nl